Hizmetlerimiz

Kısaca Hizmetlerimiz


Boya/Badana İşleri, Tadilat/Tamirat, Dekorasyon İşleri, Havuz İzolasyonu, İtalyan Boya, Sedef Boya, Saten Boya, Plastik Boya, Yağlı Boya, Akrilik Boya, Cam Sıva, Betonart, Asma Tavan, Gergi Tavan, Stropiyer, Kartonpiyer, Sıva Alçı, Alçıpan, Fayans Seramik, Laminat Parke, Panel Kapı, Amerikan Kapı ve Sınırsız Dekorasyon Hizmeti.

Uygulama Hizmeti


Boya badana yapmadan önce koruma örtüleri süpürgelik kapı bantları yapılıp tadilatları yapıyoruz duvarda kazınması gerekli bölümleri kazıyoruz duvarı pürüzsüz hale getiriyoruz gerekli dönüşümlerde astar yapıp boya uygulamasına geçiyoruz.

Üstün Kaliteli Hizmetler


Boyacılık sektöründe her mekana estetik görünümler kazandıran galipboya.com ekiplerimiz ile harika çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Çalışma arkadaşlarınızı tecrübeli ve deneyimli insanlardan seçmek istiyorsanız şuan en doğru adrestesiniz.

GalipBoya İle Lekesiz Boya - Badana!


GalipBoya Çalışmalara Başlamadan Önce Herhangi bir izin ya da lekenin kalmamasına özen gösterir. Sonucunda ev ya da ofisleri yeni boyaları ile tertemiz olacak şekilde bulacaksınız. Öyle ki tüm önlemlerin alınması halinde boya badana işlemlerine geçilmekte. Boyanacak mekan üzerinden önlemlerin alınmasına özen gösterilir. Hemen arkasından da boyamalar için harekete geçilmekte. Burada;

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp